English
Księga gości/Guestbook             razem 46 wpisów         [ nowy wpis/new ]    
[poprzednia strona]     [następna strona]
Wpis nr:26
25.12.2009 16:13
Wieczernik Satoczno
"Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły... " Niech Boże dziecię obdarzy Was głęboką radością, pokojem serc , miłością i wieloma łaskami.:-)
Wpis nr:25
25.08.2009 09:09
Krystyna
Mietku,Zygmuncie - dziękuję Wam za Waszą prawdziwą miłość do Maryi, którą się bardzo czuje, przebywając z Wami. Dziękuję Mateńce naszej za Was. Niech dalej Was prowadzi w przepięknej posłudze, którą czynicie, oddając jej hołd, poprzez wyrażanie miłości w porywającym, subtelnym śpiewaniu pieśni uwielbiających JĄ i JEJ SYNA JEZUSA.
Wpis nr:24
19.07.2009 22:30
Rozalia
Serdecznie zapraszamy w dniu 25-lipca 2009 r Zespół "ECHO MARYI" na Wieczernik Modlitwy w Zwadzie z okazji II -rocznicy zaistnienia w naszej skromnej parafii. Prosimy Mateńkę Bożą ,aby szczęśliwie Was przyprowadziła , a radość wspólnej modlitwy nie tylko brzmiała w naszej Świątyni , ale z miłością płynęla do innych zataczjąc coraz szersze kręgi.
Wpis nr:23
24.06.2009 16:07
mała dusza

 
Chętnie bym Was posłuchała na żywo, chociaż nie mam jeszcze możliwości odsłuchiwać Was z /mp 3/ to posłuchałabym tej jednej szczególnej: "mojej" ulubionej pieśni "Emanuel", a to dlatego, że to w Medjugorie nastąpiło we mnie ostateczne przełamanie wszelkich oporów, jakie stawiałam Bogu na drodze do nawrócenia z mej błędnej drogi, po której kroczyłam na swoje zatracenie, a nie na wychwalanie Boga. Nie wiem jak byłoby to możliwe i jak to mogłoby nastąpić. W tę niedzielę [ostatnia czerwca] odbędzie Ogólnopolski Dzień Skupienia Legionu Małych Dusz, ufam Bogu już na tyle, że wierzę w to iż duchowo tam ze mną będziecie, o ile nie będziecie mogli fizycznie. Podaję adres - Łódź, ul. Św. Teresy 6, Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych godzina rozpoczęcia 11.30 zakończenie o 16.30 w przerwie obiad w szpitalu odtruć w niedalekiej odległości w ramach przewidziana konferencja po Koronce do Bożego Miłosierdzia. Pozdrawiam, łączę się za Was i z Wami w modlitwie
Wpis nr:22
12.04.2009 11:24
Ks. Tadeusz

 
Wszystkim Członkom Zespołu "Echo Maryi" oraz ich Rodzinom w tym najpiękniejszym dniu w roku, Dniu Zmartwychwstania Pańskiego życzę wszelkich łask od Boga Zwycięzcy, Jego błogosławieństwa i stałej opieki na Waszych drogach służby Bogu i ludziom. Z wdzięcznością w sercu dołączam moją kapłańską modlitwę i błogosławieństwo. Bóg zapłać za Waszą miłość do Boga i Kościoła.
Wpis nr:21
24.02.2009 11:09
Helena

 
Kochani, dziękuję Wam za posługę na Wieczernikach Modlitwy w Sątocznie (woj.warmińsko-mazurskie).Piękne słowa i melodie oraz Wasze głosy bardzo pomagają nam w otwieraniu serc na Boga. Dziękuję, że mogę Was słuchać w Radiu Konsolata-Radiu Dusz Najmniejszych. Jesteście kochani. Oczekujemy Was. Niech Matka Boża przyjmie Was do Swojego Serca i ciągle błogosławi.
Wpis nr:20
18.02.2009 15:27
Krystian z Kielc
Witam serdecznie.Taka piekna muzyka ale dlaczego zespól nie gra w pelnym skladzie?
Wpis nr:19
20.01.2009 21:26
Elżbieta

 
Kochani! Dziękuję Panu Bogu za Was. Dzięki Wam Polska i Kościół nie zginie. Kiedy słucham was na żywo jak również na płytach to serce się raduje i nadzieja jest wielka że będzie dobrze w Naszej Ojczyźnie. Niech Wam Bóg Błogosławi a Matka Boża ma Was w Swojej opiece. Życzę Wam dużo zdrowia i rozwijania się oraz zarażania innych do tej pięknej ewangelizacji. Elżbieta z Białegostoku
Wpis nr:18
17.10.2008 17:05
Siostra Augustianka

 
Już jesień... Czemu tak lubię te jesienne dni... z wachlarzem barw opadających liści? Może dlatego, że tego piękna nie można ani zatrzymać, ani posiadać, ani cokolwiek w nim zmienić... Wspaniale jest tak dzielić się pięknem barw swojego serca... w tym czasie „jesiennego liścia...” Podziej się i swoją refleksją... Pozdrawiam i zapraszam na stronkę www.dar.religia.net już w nowej... jesiennej szacie graficznej. Dodałam też i nowe... jesienne karteczki :) Pieśń jesieni...
Wpis nr:17
28.09.2008 22:28
Ewelina

 
Pozdrawiam serdecznie cały zespół.. bardzo dziękuje ze mogłam was poznać w Oborach i słuchać waszego śpiewu i grania na sobotnich wieczernikach.. pamiętam w modlitwie i również o nią proszę.. Ewelina z Rypina :))
Wpis nr:16
22.09.2008 17:05
Ks. Tadeusz
Pozdrawiam caly Zespol z Medjugorje. Zapewniam o modlitwie.
Wpis nr:15
03.07.2008 10:08
Salezjanie

 
Kochani, tak wiele czynicie dla naszego Czerwińskiego Sanktuarium. Każda Wasza obecność w tym miejscu naznacza się kolejnymi trwałymi śladami, które maja wpływ na rozwój naszego już wspólnego Dzieła. Tak też pozostawiliście w dniu wczorajszym kolejny trwały ślad swojej muzycznej posługi. Jest nim piękna pieśń ku czci s. Konsolaty pod tytułem "Modlitwa Najmniejszych", którą z zachwytem słuchaliśmy podczas wczorajszego spotkania. Dziękując za ten Dar zapewniamy Was o naszej modlitwie w intencjach Waszych i błogosławieństwie.
Wpis nr:14
10.06.2008 07:49
Kazimierz

 
Dziekuję Rysiowi za Jego pełne mocy Alleluja!! Pozdrawiam i dziekuje wszystkim grajacym ale szczególne wyrazy podziwu kieruję ku Zygmuntowi za jego pełne Ducha Św. aranżacje.
Wpis nr:13
15.05.2008 11:54
Uczestnicy Wieczernika

 
Dziękujemy Panu Zygmuntowi za ubogacenie naszego spotkania w ramach Wieczerników w dniu wczorajszym, tj. 14 maja br. Jakże pomaga przeżywać Adorację posługa Wasza, niech Bogu będą dzięki za Was i że przyprowadza Was do Czerwińska. Bóg zapłać!
Wpis nr:12
02.05.2008 17:09
Ks. Tadeusz z Medjugorje

 
Kochani, dzisiaj Wasza płyta znalazła sie na półce Centrum Informacji w Medjugorje. Mamy zapewnienie ks. Proboszcza z tutejszej Parafii, ze Pieśń Miłości będzie w repertuarze pieśni adoracyjnych. Jeszcze raz dziękuję Wam za nagranie singla z wielojęzyczną Pieśnią Miłości. Tak jak powiedziałem wcześniej, tej Pieśni uczy się z nami cała Europa. Z modlitwą u stop Królowej Pokoju Ks. Tadeusz i Pielgrzymi. Do zobaczenia w Czerwińsku.
Wpis nr:11
26.04.2008 17:13
Tadeusz Konin

 
Drodzy Przyjaciele. Nie zakopaliście talentów jakimi Bóg Was obdarzył. To dzięki Waszej posłudze wszystko się zaczęło. Przecieraliście ścieżki w Oborach, a muzyka i śpiew były balsamem na zranione dusze. Dźwięk płynący ze skrzypek, gitary pozwalał duszom rozkoszować się w Bogu, a wielu dzięki Waszej posłudze powiedziału Bogu - TAK. Kiedyś tylkio w drugą sobotę miesiąca odbywały się Wieczerniki, a teraz co tydzień. Jak szczęśliwa jest Maryja, że Wam zaufała i powierzyła to trudne zadanie, że Jej nie zawiedliście.Na Waszej drodze Maryja postawiła o.Piotra i współbraci Karmelitów, a potem ks. Tadeusza i Czerwieńsk także został rozpalony Miłością Bożą. Tam gdzie Jezus tam Maryja tam jesteście Wy. Wsiedliśmy do pociągu o imieniu Maryja, który podąża ku wieczności.Idźmy drogą Bożego pokoju, którego świat dać nie może.Wszyscy wyśpiewujmy chwałę Najwyższemu, ale razem. Tadeusz.
Wpis nr:10
13.04.2008 16:07
ks. Marek

 
Niech Pan Jezus będzie uwielbiony i Jego Najświętsza Matka poprzez Wasz Spiew i muzykę. Cieszę się, że wczoraj moglismy wspólnie modlić się w Czerwińskim Wieczerniku. Miło mi było Was poznać. Dziękuje za serdeczne spotkanie prze obiedzie. Dziękuje za płyty,dzięki nim będziecie z nami na najblizszej pielgrzymce do Medjugorja. Niech Wam Bóg błogosławi.
Wpis nr:9
07.04.2008 19:44
Ks. Tadeusz

 
Pozwólcie, że w imieniu uczestników pielgrzymki (250 dusz) do Moncalieri (Włochy) - do klasztoru sł. B. s. M. Konsolaty Betrone, podziękuję Wam (Zespołowi "ECHO MARYI") za piękny dar w postaci nowej płyty z Pieśnią Miłości: "Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!" Tym darem ubogaciliśmy Włochów - oni bowiem teraz z nami będą się uczyć tej pięknej pieśni. To stało się faktem!!! Nowa płyta już jest dla Europy źródłem rozpowszechnienia Pieśni Miłości dla wszystkich "najmniejszych". Bóg Wam zapłać!!!
Wpis nr:8
17.03.2008 10:04
Teresa
Zdradzę Wam tajemnicę, że nigdy się nie smucę - booooooooo????? PIEŚŃ MIŁOŚCI nucę. "Jezu,Maryjo kocham Was, ratujcie dusze."
Wpis nr:7
15.03.2008 20:23
Bronek

 
Kochani. 2 lutego 2008 roku byłem po raz pierwszy w Czerwińsku i słyszałem Was śpiew który mi się bardzo podobał. Pielgrzymuje do Medjugorje każdego roku od 1994 roku organizując autokary. W swoim Kościele w Lublinie razem z Romkiem gramy na adoracjach. Chce powiedzieć Wam że od 2 lutego codziennie nucę wasze pieśni i chcę je wprowadzić do naszych adoracji. Życzę Wam dużo zdrowia mnóstwo kochających ludzi i morze miłości doświadczanej na co dzień.
[poprzednia strona]     [następna strona]

English version         Strona korzysta z plików cookies - polityka prywatnosci       pphem 2007-2024